تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

کیف نظم دهنده کشو و صندوق بزرگ ARB CARGO ORGANISER LARGE-10100373-ARB

1,980,000 تومان

کیف های نظم دهنده در سه سایز مختلف وجود دارند. این کیف ها از جنس آکسفورد 600D که بسیار محکم و با دوام است تولید شده اند و دارای دیواره های ایستا می باشند تا در زمان حمل وسایل درون آن به حمل نریزد.

سنجش

این محصول را به اشتراک بگذارید

کیف نظم دهنده بزرگ ARB وسیله بسیار مناسب با قابلیت جمع شدن برای چیدن هر نوع وسیله در صندوق عقب خودرو و یا داخل کشوهای ARB است. برچسب های عنوان وسایل مختلف به صورت آماده داخل این کیف وجود دارند. این کیف ها از جنس آکسفورد 600D که بسیار محکم و با دوام است تولید شده اند و دارای دیواره های ایستا می باشند تا در زمان حمل وسایل درون آن به حمل نریزد. همچنین این کیف ها  در زیر خود یک چسب ترمز دارند تا به موکت کف خودرو و یا کشو ARB بچسبند و در هنگام تکان ها جا به جا نشوند.

راهنمای ابعاد کیف های نظم دهنده:

 

بززگ:        40cm (W) x 40cm (D) x 18cm H
متوسط:      60cm (W) x 20cm (D) x 18cm H
کوچک:       40cm (W) x 16cm (D) x 18cm H

 

درباره برند ARB

پیدایش برند ARB به سال ۱۹۷۵ باز می گردد وقتی که موسس آن آنتونی براون تحت تاثیر سفر آفرودی خود به اعماق شمالی ترین نقاط  استرالیا قرار گرفت.

در آن دوران دو دیفرانسیل سواران متکی به تجهیزات ساخت دست خود بودند که به لحاظ طراحی و مقاومت پاسخگوی سفرهای طولانی و سخت نبود. تونی براون نیز پس از سفر طولانی خود و بازگشت به ملبورن شروع به کار در گاراژ خانوادگی خود کرد تا محصولاتی برای آفرودرها تولید کند و این دقیقا چیزی بود که دو دیفرانسیل سواران در استرالیا به دنبال آن بودند.

به این ترتیب کمپانی ARB که مخفف اسم Anthony Ronald Brown است شکل گرفت و امروز به برترین نام در تجهیزات خودروهای دو دیفرانسیل و کمپینگ تبدیل شده است.

مجموعه ARBTEHRAN نیز از سال ۱۳۹۵ نمایندگی رسمی برند ARB در ایران بوده است و سری کامل محصولات ARB را همزمان با دنیا در ایران عرضه می کند. همچنین تمامی محصولات ARB در ایران نیز توسطARBTEHRAN گارانتی جهانی می شوند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟