تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

نمایش 8 نتیجه

اتصالات تعلیق عقب TOTAL CHAOS اف جی کروزر و پرادو -TOTAL CHAOS rear links fj
تماس بگیرید
اتصالات تنظیم شو تعلیق عقب TOTAL CHAOS  شامل کلیه متعلقات سیستم تعلیق عقب به جز فنر و کمک فنر می باشد. تمامی قطعات قابل تنظیم و دارای بوش های پلی اورتان، واشرهای روکش زینک شده و دارای دامنه حرکتی بالا در هنگام استفاده از کیت های با ارتفاع زیاد می باشد.  
بازوی کنترل بالا ICON اف جی کروزر و پرادو -ICON UAC fj cruiser-prado
تماس بگیرید
بازوی کنترل بالای ICON ساخته شده از آلیاژ سخت کاری شده، همراه با بوش های پلی اورتان، واشرهای روکش شده با زینک و اسپیسر برای تنظیم بالا و پایین. این بازوی طولی اجازه حرکت بیش از 2.5 سانتیمتر بیشتر را در هنگام استفاده از کیت های تعلیق به چرخ جلو می بخشد. همچنین بوش های پلی اورتان دارای عمر چند برابر در شرایط سخت می باشند.
بازوی کنترل بالا TOTAL CHAOS اف جی کروزر و پرادو -TOTAL CHAOS UAC fj cruiser-prado
تماس بگیرید
بازوی کنترل بالای TOTAL CHAOS ساخته شده از آلیاژ سخت کاری شده، همراه با بوش های پلی اورتان، سیبک کروی از جنس استینلس استیل، واشرهای روکش شده با زینک و اسپیسر برای تنظیم بالا و پایین. این بازوی طولی اجازه حرکت بیش از 2.5 سانتیمتر بیشتر را در هنگام استفاده از کیت های تعلیق به چرخ جلو می بخشد. همچنین بوش های پلی اورتان دارای عمر چند برابر در شرایط سخت می باشند.
طبق پایین TOTAL CHAOS اف جی کروزر و پرادو -TOTAL CHAOS LOWER ARMS fj cruiser
تماس بگیرید
طبق پایین  TOTAL CHAOS ساخته شده از آلیاژ سبک با وزن حدود 8 کیلوگرم که به راحتی به جای طبق فابریک قابل نصب می باشد. این طبق ها باعث افزایش ارتفاع خودرو تا زمین نسبت به طبق فابریک می شوند. همچنین دارای بوش های پلی اورتان می باشند. این طبق ها در دو مدل مناسب سیستم های با یک کمک فنر و دو کمک فنر بسته به نیاز موجود می باشند.
کیت پلی ایر فنر شمش یا فنر لول TJM POLY AIR KIT LEAF OR COIL SPRINGS- TJM
تماس بگیرید
افزایش ارتفاع در خودروهایی آفرود همیشه از اولین دغدغه های دارندگان این خودروها محسوب می شود. اما انجام این کار به شکل غیر اصولی و مهندسی نه تنها مزیتی برای خودرو شما ندارند بلکه ممکن است خطرات و صدمات جبران ناپذیری را نیز در پی داشته باشد. نکته مهم در افزایش ارتفاع خود رو هماهنگی قطعات سیستم تعلیق با یکدیگر است. در کیت های تعلیق TJM  فنرها و کمک ها از ابتدا طوری مهندسی و ساخته می شوند که بعد از نصب، ارتفاع خودرو از حالت کارخانه ای حدود 5 سانتیمتر افزایش یابد.
کیت دوبل ICON اف جی کروزر و پرادو -ICON Suspension sec shocks fj cruiser-prado
تماس بگیرید
کیت دوبل کمک فنر ICON امکان نصب دو کمک فنر را در جلو خودرو به شما می دهد. این کیت شامل کمک فنرهای مخصوص، پایه ها، طبق پایین مخصوص کمک دوبل و سایر متعلقات نصب می باشد.
×

گفتگو از طریق واتس اپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟