تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

کمپانی TOTAL CHAOS یک شرکت آمریکاییست که سازنده متعلقات تعلیق برای خودروهای دو دیفرانسیل و آفرودی می باشد. محصولات این شرکت شامل انواع بازوهای کنترلی بالا، طبق پایین، بازوهای طولی و عرضی و انواع پایه برای اضافه نمودن کمک دوم می باشد.

TEHRAN4X4 عرضه کننده انواع محصولات برندTOTAL CHAOS در ایران می باشد.

نمایش 4 نتیجه

اتصالات تعلیق عقب TOTAL CHAOS اف جی کروزر و پرادو -TOTAL CHAOS rear links fj
تماس بگیرید
اتصالات تنظیم شو تعلیق عقب TOTAL CHAOS  شامل کلیه متعلقات سیستم تعلیق عقب به جز فنر و کمک فنر می باشد. تمامی قطعات قابل تنظیم و دارای بوش های پلی اورتان، واشرهای روکش زینک شده و دارای دامنه حرکتی بالا در هنگام استفاده از کیت های با ارتفاع زیاد می باشد.  
بازوی کنترل بالا TOTAL CHAOS اف جی کروزر و پرادو -TOTAL CHAOS UAC fj cruiser-prado
تماس بگیرید
بازوی کنترل بالای TOTAL CHAOS ساخته شده از آلیاژ سخت کاری شده، همراه با بوش های پلی اورتان، سیبک کروی از جنس استینلس استیل، واشرهای روکش شده با زینک و اسپیسر برای تنظیم بالا و پایین. این بازوی طولی اجازه حرکت بیش از 2.5 سانتیمتر بیشتر را در هنگام استفاده از کیت های تعلیق به چرخ جلو می بخشد. همچنین بوش های پلی اورتان دارای عمر چند برابر در شرایط سخت می باشند.
طبق پایین TOTAL CHAOS اف جی کروزر و پرادو -TOTAL CHAOS LOWER ARMS fj cruiser
تماس بگیرید
طبق پایین  TOTAL CHAOS ساخته شده از آلیاژ سبک با وزن حدود 8 کیلوگرم که به راحتی به جای طبق فابریک قابل نصب می باشد. این طبق ها باعث افزایش ارتفاع خودرو تا زمین نسبت به طبق فابریک می شوند. همچنین دارای بوش های پلی اورتان می باشند. این طبق ها در دو مدل مناسب سیستم های با یک کمک فنر و دو کمک فنر بسته به نیاز موجود می باشند.
×

گفتگو از طریق واتس اپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟