تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

درباره برند ICON

 

کمپانی ICON در زمینه ساخت کیت های تعلیق و کمک و فنرهای مسابقه ای فعالیت دارد. این کمپانی برای انواع خودروهای دو دیفرانسیل و ATV و UTV ها محصول تولید می کند. از مزایای برند ICON این است که تمامی کیت ها بر اساس بازخورد مشتریان تولید و توسعه پیدا می کنند. مدیر کمپانی ICON دیلن ایونز Dylan Evans از قهرمانان مسابقات آفرود است. تمامی فرایند تولید کمک و فنرهای ICON از ابتدا در خود کارخانه صورت می گیرد.

TEHRAN4X4 نماینده رسمی ICON در ایران است و سری کامل محصولات را با گارانتی جهانی در ایران عرضه می نماید. در صورت نیاز مشتری کیت های سفارشی برای خودروهای سفارشی نیز توسط مجموعه TEHRAN4X4  قابل سفارش به کمپانی اصلی می باشد.

نمایش 4 نتیجه

بازوی کنترل بالا ICON اف جی کروزر و پرادو -ICON UAC fj cruiser-prado
تماس بگیرید
بازوی کنترل بالای ICON ساخته شده از آلیاژ سخت کاری شده، همراه با بوش های پلی اورتان، واشرهای روکش شده با زینک و اسپیسر برای تنظیم بالا و پایین. این بازوی طولی اجازه حرکت بیش از 2.5 سانتیمتر بیشتر را در هنگام استفاده از کیت های تعلیق به چرخ جلو می بخشد. همچنین بوش های پلی اورتان دارای عمر چند برابر در شرایط سخت می باشند.
کیت تعلیق ICON اف جی کروزر و پرادو -ICON Suspension fj cruiser-prado
تماس بگیرید
کیت های تعلیق قابل تنظیم، در برندها و مدل های  متفاوت، قابلیت تنظیم موارد مختلف چون ارتفاع، سفتی و نرمی، میزان ضربه پذیری و سرعت بازگشت را بسته به نوع کیت، در اختیار شما می گذارند. مزیت این سری کیت های تعلیق نسبت به کیت های معمولی، در رانندگی شهری، رانندگی و قابلیت کنترل در سرعت های بالا و چسبندگی و راحتی فوق العاده در جاده های ناهموار می باشد.
کیت تعلیق ICON اف جی کروزر و پرادو سری 1 – ICON stage1 suspension kit fj,prado
تماس بگیرید
برند ICON سری های مختلفی با امکانات مختلف را عرضه می کند. هرسری یا STAGE دارای امکانات مختلفی می باشد. کیت های تعلیق ICON سری 1 شامل دو عدد کمک و فنر برای عقب و کمک فنر جلو می باشد. این کیت ها دارای گارنتی و خدمات پس از فروش می باشد. TEHRAN4X4 عرضه کننده سری کامل محصولات ICON در ایران است.
کیت دوبل ICON اف جی کروزر و پرادو -ICON Suspension sec shocks fj cruiser-prado
تماس بگیرید
کیت دوبل کمک فنر ICON امکان نصب دو کمک فنر را در جلو خودرو به شما می دهد. این کیت شامل کمک فنرهای مخصوص، پایه ها، طبق پایین مخصوص کمک دوبل و سایر متعلقات نصب می باشد.
×

گفتگو از طریق واتس اپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟