تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

در کارگاه ARBTEHRAN چه خبر است؟

شما در فروشگاه ARBTEHRAN با یک مجموعه 300 متر مربعی در دو طبقه مواجه خواهید شد پر از تجهیزاتی که از بهترین برندهای دنیا هستند. بسیاری از این تجهیزات مانند کیت های تعلیق، سپرهای آفرودی، باربند، چادر سقفی، پروژکتورها و … نیاز به یک کارگاه مجهز به همراه تکنسین های با تجربه برای نصب این تجهیزات دارند.

کارگاه ARBTEHRAN  یک کارگاه تخصصی است که از ابتدا به منظور ارایه خدمات به خودروهای دو دیفرانسیل ساخته و تجهیز شده است.

تمامی ابزارهای لازم برای نصب، تعمیر و ارتقاء تجهیزات خودروهای دو دیفرانسیل در کنار تکنسین هایی که به صورت اختصاصی برای تجهیز و ارتقاء خودروهای دو دیفرانسیل دوره دیده و تجربه بسیار ارزنده ای را دارا هستند، کارگاهی را تشکیل داده است که همانند آن در ایران کمتر وجود دارد.

تمامی نصب ها بر اساس استانداردهای تولید کننده و خودروها صورت می گیرد و تمامی مراحل به دقت و با استفاده از ابزار دقیق مورد نیاز انجام می شود.

از طرف دیگر دارا بودن نمایندگی برندهای کمک فنر مانند ICON  و FOX  باعث شده تا ما خود را ملزم به ارایه خدمات پس از فروش بر روی  این کمک فنرها نیز بدانیم. به همین منظور تجهیزات کامل تعمیر و شارژ کمک فنرهای برندهای مختلف نیز در کارگاه  ARBTEHRAN جز استانداردهای کارگاهی است.

اما این همه خدمات ما نیست! دارا بودن مجهزترین کارگاه دو دیفرانسیل ایران در یکی از در دسترس ترین مناطق تهران ( آجودانیه) در کنار تیم فنی مجرب باعث شده تا دارندگان وسواسی خودروهای دو دیفرانسیل انجام سرویس ها و تعویض قظعات مصرفی سیسنم فرمان و تعلیق را نیز از ما درخواست کنند.

کارگاه ARBTEHRAN  نیز با افتخار به اعتماد دوستان و همسفران، تمامی خدمات مربوط به سرویس خودروهای دو دیفرانسیل را نیز با بالاترین سطح استاندارد ارایه می نماید.

سوله ای آر بی تهران
×

گفتگو از طریق واتس اپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟