تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

باربند تخت استیل یا آلومینیوم ARB FLAT ROOF RACK-ARB

تماس بگیرید

باربندها از تجهیزاتی هستند که در سفرهای آفرود امکان حمل بارهای سنگین و یا پرحجم  را برای خودروهای آفرودی فراهم می آورند. این مزیت به خصوص برای خودروهای دو در امکان بسیار کاربردی محسوب می شود.

باربندهای مدل ARB FLAT با کیت های نصب مختلف و اندازه های مختلف برای انواع خودرو ها تولید شده است. این نوع باربند برای لندکروز سری 200، لندکروزر سری 100، اف جی کروزر، پرادو 120 و 150 دو در و چهار در، پاژرو و بسیاری خودروهای دیگر موجود می باشد.

این محصول را به اشتراک بگذارید

باربندها از تجهیزاتی هستند که در سفرهای آفرود امکان حمل بارهای سنگین و یا پرحجم  را برای خودروهای آفرودی فراهم می آورند.

این مزیت به خصوص برای خودروهای دو در امکان بسیار کاربردی محسوب می شود. علاوه بر این برخی از بارها مانند مکس ترکس و پل های پلاستیکی، بیل و تبر و یا گالن های بنزین و آب امکان قرار گرفتن داخل خودرو را به لحاظ نوع مصرف و اندازه ندارند و نصب باربند می تواند شما را از دغدغه حمل این بارها و جا به جایی آنها راحت نماید.

باربندهای سری  ARB FLAT در دو مدل فولادی و آلومینیومی موجود می باشند.این باربند ها دارای کف شبکه ای می باشند. بسیاری از خودرو ها پس از نصب کیت لیفت و لاستیک های سایز بزرگ تر امکان ورود به پاکینگ ها و محبط های با سقف کوتاه را از دست می دهند. نصب بازبند های تخت باعث می شود تا علاوه بر داشتن امکانات باربند خودرو امکان ورود به پارکینگ مسقف را نیز دارا باشد. از سوی دیگر نداشتن لوله دور محافظ دسترسی به باربند را نیز آسانتر می کند. برای مهار کردن بارها نیز می توانید از انواع تسمه ها و نگهدارنده های بار ARB استفاده نمایید.

باربندهای مدل ARB FLAT با کیت های نصب مختلف و اندازه های مختلف برای انواع خودرو ها تولید شده است. این نوع باربند برای لندکروز سری 200، لندکروزر سری 100، اف جی کروزر، پرادو 120 و 150 دو در و چهار در، پاژرو و بسیاری خودروهای دیگر موجود می باشد.

 

 

درباره برند ARB

پیدایش برند ARB به سال ۱۹۷۵ باز می گردد وقتی که موسس آن آنتونی براون تحت تاثیر سفر آفرودی خود به اعماق شمالی ترین نقاط  استرالیا قرار گرفت.

در آن دوران دو دیفرانسیل سواران متکی به تجهیزات ساخت دست خود بودند که به لحاظ طراحی و مقاومت پاسخگوی سفرهای طولانی و سخت نبود. تونی براون نیز پس از سفر طولانی خود و بازگشت به ملبورن شروع به کار در گاراژ خانوادگی خود کرد تا محصولاتی برای آفرودرها تولید کند و این دقیقا چیزی بود که دو دیفرانسیل سواران در استرالیا به دنبال آن بودند.

به این ترتیب کمپانی ARB که اسم آن مخفف اسم Anthony Ronald Brown است شکل گرفت. این کمپانی امروز به برترین نام در تجهیزات خودروهای دو دیفرانسیل و کمپینگ تبدیل شده است.

مجموعه ARBTEHRAN نیز از سال ۱۳۹۵ نمایندگی رسمی برند ARB در ایران بوده است و سری کامل محصولات ARB را همزمان با دنیا در ایران عرضه می کند. همچنین تمامی محصولات ARB در ایران نیز توسط ARBTEHRAN گارانتی جهانی می شوند.

×

گفتگو از طریق واتس اپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟