تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

میکرو بگ ای آر بی

کیف تجهیزات میکرو بگ ای آر بی ARB MICRO RECOVERY BAG

تماس بگیرید

کیف ریکاوری میکرو ای آر بی، یک کیف کوچک با طول 35 سانتیمتر، عرض 18 سانتیمتر و ارتفاع 5 سانتیمتر است. این محصول دوست داشتنی از سری کیف های ریکاوری ای آر بی مناسب نگهداری وسایل کوچک مانند شکل، دستکش، لوازم یدکی کوچک و مانند اینها می باشد. رنگ نارنجی و دسته های مقاوم و لوگو برجسته ای آر بی مشخصه این سری از کیف های ای آر بی است.

 

این محصول را به اشتراک بگذارید

کیف ریکاوری میکرو ای آر بی، یک کیف کوچک با طول 33 سانتیمتر، عرض 14 سانتیمتر و ارتفاع 13 سانتیمتر است. این محصول دوست داشتنی از سری کیف های ریکاوری ای آر بی مناسب نگهداری وسایل کوچک مانند شکل، دستکش، لوازم یدکی کوچک و مانند اینها می باشد. رنگ نارنجی و دسته های مقاوم و لوگو برجسته ای آر بی مشخصه این سری از کیف های ای آر بی است.

 

 

درباره برند ARB 

در آن دوران دو دیفرانسیل سواران متکی به تجهیزات ساخت دست خود بودند که به لحاظ طراحی و مقاومت پاسخگوی سفرهای طولانی و سخت نبود. تونی براون نیز پس از سفر طولانی خود و بازگشت به ملبورن شروع به کار در گاراژ خانوادگی خود کرد تا محصولاتی برای آفرودرها تولید کند و این دقیقا چیزی بود که دو دیفرانسیل سواران در استرالیا به دنبال آن بودند.

به این ترتیب کمپانی ARB که مخفف اسم Anthony Ronald Brown است شکل گرفت و امروز به برترین نام در تجهیزات خودروهای دو دیفرانسیل و کمپینگ تبدیل شده است.

مجموعه ARBTEHRAN نیز از سال ۱۳۹۵ نمایندگی رسمی برند ARB در ایران بوده است و سری کامل محصولات ARB را همزمان با دنیا در ایران عرضه می کند. همچنین تمامی محصولات ARB در ایران نیز توسطARBTEHRAN گارانتی جهانی می شوند.

×

گفتگو از طریق واتس اپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟