تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

کیت هواکش دیفرانسیل ای آر بی – ARB DIFF BREATHER KIT

تومان

سنجش

این محصول را به اشتراک بگذارید

وقتی سیستم انتقال قدرت در خودروی شما مانند گیربکس، کمک و دیفرانسیل ها در اثر حرکت گرم می شوند، هوای داخل محفظه آنها افزایش حجم می دهد و فشار درون محفظه آنها را بالا می برد. برای تخلیه این فشار اضافه اکثر کارخانه ها یک سوپاپ یک طرفه مستقیم و یا یک شیلنگ سوپاپ دار بر روی دیفرانسیل ها قرار میدهند.

هنگام سرد شدن دیفرانسیل ها این فرایند بر عکس می شود و خلا ایجاد شده باعث کشیدن هوا به داخل می شود. اما مشکل زمانی ایجاد می شود که شما با خودرو وارد آب می شود و خلا به سرعت ایجاد می شود و باعث کشیدن آب به داخل دیفرانسیل می شود که صدمات جبران ناپذیری را به آن وارد می نماید.

ARB با طراحی این کیت و قرار دادن یک فیلتر هوا در سر راه آن این مشکل را بر طرف کرده است. با نصب کردن این کیت در محلی که در آب قرار نمی گیرد و متصل کردن این کیت به شلنگ های و یا سوپاپ های دیفرانسیل می توانید با خیال راحت از ورود آب به دیفرانسیل ها به آب بزنید.

 

درباره برند ARB

پیدایش برند ARB به سال ۱۹۷۵ باز می گردد وقتی که موسس آن آنتونی براون تحت تاثیر سفر آفرودی خود به اعماق شمالی ترین نقاط  استرالیا قرار گرفت.

در آن دوران دو دیفرانسیل سواران متکی به تجهیزات ساخت دست خود بودند که به لحاظ طراحی و مقاومت پاسخگوی سفرهای طولانی و سخت نبود. تونی براون نیز پس از سفر طولانی خود و بازگشت به ملبورن شروع به کار در گاراژ خانوادگی خود کرد تا محصولاتی برای آفرودرها تولید کند و این دقیقا چیزی بود که دو دیفرانسیل سواران در استرالیا به دنبال آن بودند.

به این ترتیب کمپانی ARB که مخفف اسم Anthony Ronald Brown است شکل گرفت و امروز به برترین نام در تجهیزات خودروهای دو دیفرانسیل و کمپینگ تبدیل شده است.

مجموعه ARBTEHRAN نیز از سال ۱۳۹۵ نمایندگی رسمی برند ARB در ایران بوده است و سری کامل محصولات ARB را همزمان با دنیا در ایران عرضه می کند. همچنین تمامی محصولات ARB در ایران نیز توسطARBTEHRAN گارانتی جهانی می شوند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟