تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

چراغ پیشانی ARB LED HEAD LAMP-10500050-ARB

980,000 تومان

نسل برتر چراغ های سیار ARB با امکانات منحصر به فرد عرضه شده اند. طراحی بسیار خاص و خوش دست، بدنه مقاوم، زمان کار کرد بالا و روشنایی بسیار زیاد از مزایای این نوع چراغ شارژی است.

سنجش

این محصول را به اشتراک بگذارید

در بازاری که مدل های مختلف چراغ پیشانی آن را پر کرده اند، کمپانی ARB دست به طراحی و ساخت یک چراغ پیشانی منحصر به فرد با ویژگی های خاص زده است. چراغ پیشانی ARB به منظور استفاده در کمپینگ، هنگام عملیات نجات و یا تعمیرات طراحی شده است.

این محصول با استفاده از LED برند CREE 6500K با قدرت 300 لومن از پر نور ترین چراغ های پیشانی موجود در بازار است. از طرف دیگر عدسی لنز جلوی چراغ هم مانند لنز دوربین قابل فوکس کردن یا پخش کردن و  امکان کنترل نور آن را به شما می دهد.این چراغ پیشانی دارای سه حالت نور زیاد، نور متوسط و فلش زن است. دنه آلومینیوم و طراحی خاص آن وزن این چراغ را به صورت باور نکردنی کم کرده است به طوری که وزن آن به همراه سه باطری AAA فقط 160 گرم است. این چراغ با بند سه طرفه بر روی پیشانی قرار می گیرد و محکمی آن قابل تنظیم است. محفظه باطری ها نیز در پشت سر قرار گرفته است. همچنین باطری ها نیز در پک موجود می باشند.

پیدایش برند ARB به سال ۱۹۷۵ باز می گردد وقتی که موسس آن آنتونی براون تحت تاثیر سفر آفرودی خود به اعماق شمالی ترین نقاط  استرالیا قرار گرفت.

در آن دوران دو دیفرانسیل سواران متکی به تجهیزات ساخت دست خود بودند که به لحاظ طراحی و مقاومت پاسخگوی سفرهای طولانی و سخت نبود. تونی براون نیز پس از سفر طولانی خود و بازگشت به ملبورن شروع به کار در گاراژ خانوادگی خود کرد تا محصولاتی برای آفرودرها تولید کند و این دقیقا چیزی بود که دو دیفرانسیل سواران در استرالیا به دنبال آن بودند.

به این ترتیب کمپانی ARB که مخفف اسم Anthony Ronald Brown است شکل گرفت و امروز به برترین نام در تجهیزات خودروهای دو دیفرانسیل و کمپینگ تبدیل شده است.

مجموعه ARBTEHRAN نیز از سال ۱۳۹۵ نمایندگی رسمی برند ARB در ایران بوده است و سری کامل محصولات ARB را همزمان با دنیا در ایران عرضه می کند. همچنین تمامی محصولات ARB در ایران نیز توسطARBTEHRAN گارانتی جهانی می شوند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟