تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

چادر سقفی ای آر بی

چادر سقفی ای آر بی مدل اسپرنس ARB ESPERENCE ROOF TOP TENT

تماس بگیرید

چادرهای سقفی ARB معروف ترین و پر استفاده ترین چادرهای سقفی در دنیاست. اما ARB با معرفی چادر سقفی مدل اسپرنس، اولین چادر سقفی هاردشل یا سقف سخت خود را به بازار معرفی کرده است. اسپرنس برپایی چادر را حتی از قبل نیز آسانتر کرده است. قفل های رویه چادر را باز کنید، آن را به راحتی و با کمک جک های گازی باز کنید و تمام. برای بسته شدن هم کافیست سقف را در جای خود برگردانید و سه قفل مهار کننده را ببندید و آماده رفتن هستید.

این محصول را به اشتراک بگذارید

در سفرهای آفرودی مهمترین موضوع پس از رسیدن به مقصد بر پایی کمپ و زدن چادر است. بیرون کشیدن چادر از زیر وسایل عقب خودرو که در اثر تکانهای راه ممکن است به هم ریخته هم شده باشند و برپا کردن چادر در طبیعت یکی از کارهای پردردسر برای آفرودرهاست. به خصوص اگر همراه با خستگی راه و تاریکی شب و اوضاع بد جوی نیز باشد. از آنجایی که دو دیفرانسیل سواران همیشه سعی می کنند همه مشکلات را با خودروی خود حل کنند در این مورد نیز چادرهای سقفی راه کار مورد علاقه آنهاست. البته قدمت چادرهای متحرک به زمان سفرهای ارابه ای بر می گردد اما این ایده با ترکیب با نوآوری های روزانه باعث شده تا چادر سقفی راحت ترین و آسانترین برپایی کمپ را برای شما به ارمغان آورد. چادرهای سقفی ظرف چند دقیقه به راحتی باز می شوند و بدون نیاز به دست زدن به ترکیب وسایل عقب خودرو می توانید جای خواب بسیار راحت خود را برپا کنید.

چادرهای سقفی ARB معروف ترین و پر استفاده ترین چادرهای سقفی در دنیاست. اما ARB با معرفی چادر سقفی مدل اسپرنس، اولین چادر سقفی هاردشل یا سقف سخت خود را به بازار معرفی کرده است. اسپرنس برپایی چادر را حتی از قبل نیز آسانتر کرده است. قفل های رویه چادر را باز کنید، آن را به راحتی و با کمک جک های گازی باز کنید، نردبان تلسکوپی را باز کنید و تمام. برای بسته شدن هم کافیست سقف را در جای خود برگردانید، نردبان را جمع کنید و سه قفل مهار کننده را ببندید و آماده رفتن هستید.

چادر اسپرنس با وزن تنها 55 کیلوگرم سبک ترین چادر ای آر بی محسوب می شود و با ارتفاع 31 سانتیمتر، برای کسانی که مشکل ارتفاع سقف پارکینگ دارند نیز مناسب است. رویه این چادر کاملا ضد آب و بخش های فلزی این چادر از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. رویه چادر از کتان 200GSM ساخته شده است که تا میزان 2 متر بارندگی ضد آب است و دارای فن آوری سوختن آرام است که در صورت قرار گرفتن در معرض شعله به صورت ناگهانی شعله ور نشود. پوش دوم چادر نیز که قابل برداشتن است از پارچه کتان 210D ساخته شده است و در برابر ستون آب به ارتفاع 3 متر، ضد آب است.

بخش داخلی چادر اسپرنس نیز با عرض 1.52 متر و طول 2 متر و ارتفاع 120 سانتیمتر کاملا جادار است. تشک طراحی جدید ای آر بی با تراکم بالا و قطر 4 سانتیمتر راحتی شما را تضمین می کند و رویه آن قابل جدا شدن و شستشو است.

پنجره های زیپ دار چادر سقفی اسپرنس نیز طوری طراحی شده اند که در وقت لازم جریان هوا به راحتی درون چادر گردش داشته باشد و سقف قابل باز شدن چادر به شما امکان لذت بردن از منظره آسمان در روز و شب را فراهم می کند. جیب های داخلی برای لوازم داخل چادر و جیب های خارجی برای قرار دادن کفش و سایر وسایل، نگرانی و سردرگمی قبل از خواب را کاملا از بین می برد.

در کنار اینها، قرار داشتن یک نوار ال ای دی داخل چادر با قابلیت کم و زیاد کردن شدت نور و یک نوار ال ای دی در بخش بیرونی نشان می دهد که ای آر بی به معنای واقعی فکر همه چیز را در چادر اسپرنس کرده است.

 

 

ابعاد و اندازه ها:
×

گفتگو از طریق واتس اپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟