تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

پروژکتور IPF سری-IPF Xtreme LED 65 WATT 900DC

تماس بگیرید

پروژکتورها و لایت بار ها با توان روشنایی بالا، عمق و گستره دید شما را در شب چندین برابر می کنند و خطر رانندگی در شب را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

سنجش

این محصول را به اشتراک بگذارید

سفرهای آفرودی، ممکن است خودروی شما را در شرایط آب و هوایی و محیطی قرار دهد که سیستم روشنایی استاندارد خودرو پاسخگوی نیاز شما نباشد.

مسیرهای با خاک نرم در شب باعث کاهش فوق العاده دید خواهد شد که گاها منجر به تصادفات شدیدی شده است. همینطور جاده های مه گرفته و یا دشت های پر از چاله و گودال، خطرهای بسیاری را در شب برای رانندگان آفرود به همراه دارد. پروژکتورها و لایت بار ها با توان روشنایی بالا، عمق و گستره دید شما را در شب چندین برابر می کنند و خطر رانندگی در شب را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

پروژکتورهای 900DC با لنز شیشه سخت کاری شده  مات برای ایجاد نور پخش و لامپ 65 وات، ضد آب و گرد و غبار می باشند. این پروژکتور ها به صورت تکی و جفت موجود  می باشند.

انواع کاورهای محافظ نیز برای این پروژکتور ها موجود است و قابل سفارش می باشد.

 

درباره IPF

کمپانی IPF از سال 1946 در ژاپن در تولید انواع سیستم های روشنایی خودرو شامل انواع لامپ و پروژکتور فعال است و یکی از معروف ترین و برترین برند ها در این زمینه است. ARBTEHRAN انواع محصولات IPF را در ایران ارایه می نماید.

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟