تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

طناب ارتجاعی 8600 کیلوگرم BUBBA ROPER RENEGADE 19000-BUBBA ROPE

تماس بگیرید

سنجش

این محصول را به اشتراک بگذارید

در هنگام بکسل کردن و نجات خودروی گرفتار در لحظه حرکت فشار بسیار زیادی در اثر ضربه به هر دو خودرو وارد می شود. این فشار علاوه بر آسیب به سیستم حرکتی خودرو خطرات فراوانی را نیز مانند پاره شدن تسمه و برخورد با افراد و یا شیشه عقب خودرو کشنده را به دنبال دارد. طناب های دارای تکنولوژی کینتیک قابلیت کشسانی و جذب ضربه فوق العاده ای را نسبت به تسمه های معمولی دارا هستند. این طناب ها تا دو برابر طول خود کش می آیند و این باعث ذخیره انرژی در آنها می شود و این باعث می شود تا تقریبا هیچ اثر ضربه ای در هنگام کشیدن به خودرو ها وارد نشود.

طناب های ارتجاعی برند BUBBA ROPE دارای قابلیت کشسانی دو برابر طول خود را دارا هستند. این طناب ها با تکنولوژی به کار رفته در امور نظامی تولید شده اند و همه آنها دارای روکش GATORIZE  می باشند. روکش GATORIZE با الهام گرفتن از پوست تمساح اختراع شده و باعث محافظت طناب در برابر عوامل محیطی و نور خورشید می گردد.

طناب ارتجاعی BUBBA ROPE 19000 با ظرفیت کشش 19000 پوند یا حدود 8600 کیلوگرم به طول 6 متر و با قابلیت کشسانی تا 12 متر می باشد. تمامی طناب های ارتجاعی BUBBA ROPEدارای یک کیف توری برای نگهداری و حمل آسان می باشند.

 

درباره برند BUBBA ROPE

 

BUBBA ROPE چند سال پیش توسط تعدادی از آفرودرهای فلوریدا با الهام گرفتن از تکنولوژی مورد استفاده در ارتش آمریکا پایه گذاری شد. این شرکت به صورت تخصصی به تولید طناب های ارتجاعی برای مصارف بکسل می پردازد.

THERAN4X4 عرضه کننده محصولات BUBBA ROPE در ایران می باشد.

 

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟