تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

رک عقب وانت-PICKUP REAR RACK

10,000,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

سنجش

این محصول را به اشتراک بگذارید

چیدمان وسایل سفر در بخش بار وانت های دو دیفرانسیل، به خودی خود وقت گیر و چالش برانگیز است. در سفرهای آفرودی با توجه به تکانهای شدید و شیب های مختلف در هنگام عبور از مسیرهای خارج از جاده، این چالش چند برابر هم میشود. به همین منظور انواع تجهیزات مختلف برای عقب انواع وانت طراحی و تولید شده اند که هر یک مزایا و معایب خود را دارند.

یکی از تجهیزاتی که مورد استقبال آفرودرها قرار گرفت، رک های ماژولار هستند. رک های عقب وانت به صورت کیت و صددرصد توسط ماشین با اندازه های دقیق تولید می شوند. این رک ها برای هر ماشین با اندازه های دقیق تولید می شوند و با حداقل سوراخ کاری توسط چهار عدد پایه بر روی بخش بار وانت نصب می شوند. این رک ها از ورق های فولادی با ضخامت دو میلیمتر تولید شده اند و با رنگ کوره ای پوشیده شده اند.

بزرگترین مزیت این رک ها قابلیت نصب انواع تجهیزات مانند چادر سقفی، سایه بان، سندلدر یا تخته نجات، بیل و تبر، باربند، دوچرخه و یا هر نوع وسیله دیگر است.

تمام مجموعه رک به صورت کیت و توسط پیچهای با کیفیت سر هم میشو و در کنار استقامت و استحکام بالا، دارای وزن کمتر از 40 کیلوگرم می باشد.

این محصول با افتخار ساخت ایران می باشد و بر اساس سفارش شما قابلیت هر گونه تغییری از لحاظ ارتفاع و تجهیزات محل اتصال به صورت سفارشی را نیز داراست.

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟