تلفن:26119466-22810151

ساعات کاری:شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

باشگاه مشتریان          لیست علاقمندی ها

سبد خرید

روکش دسته صندلی ای آر بی- ARB NEOPRENE COVER FOR ARMRESTS

تماس بگیرید

روکش دسته صندلی کمپینگ ARB یک محصول جدید است که بر اساس نظر و درخواست مشتریان ای آر بی، تولید شده است. با توجه به آلومینیومی بودن جنس دسته صندلی های ای آر بی، بعضی از مشتریان در هنگام شبهای سرد کمپ ترجیج می دهند که روکشی بر روی دسته وجود داشته باشد تا مانع انتقال سرمای دسته به دستها شوند. هر چند در شبهای سرد کمپینگ طبیعتا لباس های آستین دار و ماپشن مانع انتقال سرمای دسته آلومینیومی صندلی به دست می شوند اما ARB در راستای بی نقص کردن محصولات خود این روکش ها را نیز عرضه می کند.

این محصول را به اشتراک بگذارید

روکش دسته صندلی کمپینگ ARB  محصول جدیدی، تولید شده بر اساس نظر و درخواست مشتریان ای آر بی است. با توجه به آلومینیومی بودن جنس دسته صندلی های ای آر بی، بعضی از مشتریان در هنگام شبهای سرد کمپ ترجیج می دهند که روکشی بر روی دسته وجود داشته باشد تا مانع انتقال سرمای دسته به دستها شوند. هر چند در شبهای سرد کمپینگ طبیعتا لباس های آستین دار و کاپشن مانع انتقال سرمای دسته آلومینیومی صندلی به دست می شوند اما ARB در راستای بی نقص کردن محصولات خود این روکش ها را نیز عرضه می کند.

این روکش ها در یک پک دو عددی برای یک صندلی می باشند.

درباره برند ARB

پیدایش برند ARB به سال ۱۹۷۵ باز می گردد وقتی که موسس آن آنتونی براون تحت تاثیر سفر آفرودی خود به اعماق شمالی ترین نقاط  استرالیا قرار گرفت.

در آن دوران دو دیفرانسیل سواران متکی به تجهیزات ساخت دست خود بودند که به لحاظ طراحی و مقاومت پاسخگوی سفرهای طولانی و سخت نبود. تونی براون نیز پس از سفر طولانی خود و بازگشت به ملبورن شروع به کار در گاراژ خانوادگی خود کرد تا محصولاتی برای آفرودرها تولید کند و این دقیقا چیزی بود که دو دیفرانسیل سواران در استرالیا به دنبال آن بودند.

به این ترتیب کمپانی ARB که مخفف اسم Anthony Ronald Brown است شکل گرفت و امروز به برترین نام در تجهیزات خودروهای دو دیفرانسیل و کمپینگ تبدیل شده است.

مجموعه ARBTEHRAN نیز از سال ۱۳۹۵ نمایندگی رسمی برند ARB در ایران بوده است و سری کامل محصولات ARB را همزمان با دنیا در ایران عرضه می کند. همچنین تمامی محصولات ARB در ایران نیز توسطARBTEHRAN گارانتی جهانی می شوند.

×

گفتگو از طریق واتس اپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟